slonko - komentarze


Dawno nie pisałam...bardzo dawno...ale przez ten czas nic sie nie zmieniło..no...prawie nic.Tak wogóle to nie wiem czemu tu jeszcze wróciłam, bo przecież te moje cholernie smutne i przepełnione jakimś żalem i tęsknotą notki nikomu nie pomogą i nie czyta ich ta osoba która mogłaby się z nich czegoś nauczyć i dowiedzieć...pisze...ale czy jeszcze kiedykolwiek coś napiszę??...nie wiem
Ostatnio złapałam takiego "lenia" że sama sie sobie dziwie, przecież nie można nic nie robić tylko myśleć...a myślenie (szczególnie o pewnych sprawach) jest najgorsze.Do takiego wniosku doszłam wczoraj z moim kumplem, nie wiem...ale mogę już chyba napisać przyjacielem...fajnie że jest i że mogę sobie z nim pogadać. I to jest dobry przykład dla moich "koleżanek" które uważają że nie istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną...ISTNIEJE(tylko nie wiem czy my jesteśmy dobrym przykładem)
Ta znajomość jest chyba jedyną dobrą rzeczą która mi sie ostatnio przytrafiła...bo MY(tzn. ja i on) znowu cały czas sie mijamy...Podobno mu sie "tłumnik" urwał i dlatego nie przyjechał na dysę w sobotę(nie wiem czemu, ale doszłam do wniosku że tłumnik jest najśmieszniejszą częścią samochodu..hehe)..tzn. przyjechał ale dopiero k.2...no właśnie i doszłam do wniosku że jestem inna..."a było już tak przyjemnie"...no i ktoś nam przeszkodził(korzystając z okazji:pozdrowienia dla Justynki..hehe)...w tym wszystkim chyba coś jest, coś(albo ktoś) nam cały czas przeszkadza...może to jakiś znak
dzięki za komentowanie notek i "dowidzenia" bo nie wiem czy jeszcze tu coś kiedykolwiek napisze...dzieki za wszystko...papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.02.2005 :: 23:14 :: bcc247.neoplus.adsl.tpnet.pl

dydolfik

hejka! masz zajebisty blog! mam pewna prosbe! zaglosuj na mnie na www.mysza.talk.pl w komencie napisz www.duzia.blog.pl jednak muszisz byc zalogowana. z gory thx. aha za to jak zaglosujesz beziesz miala po 4 komenty dziennie!

20.01.2005 :: 11:45 :: alk226.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysiaaaa

Zglos sie do konkursu na,,naj bloga roku 2005' masz duze szanse!!!
www.gabrysiaaaa.talk.pl
17.01.2005 :: 20:13 :: host125.net.pulawy.pl

areti

To wymyslilas wytlumaczenie:P Nie rezygnuj z pisania, chociaz sama o tym decydujesz i nikt nie ma na to wplywu. Badz szczesliwa! Nie boj sie (chociaz takie gadanie nic nie daje:P) i pomysl sobie, ze Ci sie nalezy:]
15.01.2005 :: 22:29 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

oj nie ładnie... masz się tu pojawiać... bo ja tak każe =D i wiesz tak to jest... ja też boje się szczęścia bo zawsze mam wrażenie że ja na te szczęscie nie zasługuje...
Talk.pl :: Wróć