slonko - komentarze


Jak dobrze mieć kogoś, kto Cię pocieszy, pomoże i ... rozśmieszy, chciałabym mieć kogoś takiego, dla kogo będę najważniejsza, kto oprócz wyżej wymienionych rzeczy będzie mnie kochał, tylko że ja jak na razie nikogo takiego nie mam:(...zostaje mi tylko moja zajebista klasa...tylko, albo aż:).Moja klasa jest poprostu extra. Nie sądziłam, że przez 3 miesiące zdąże się tak przywiązać do tych wszystkich wyjechanych ludzi:)dobrze, że chociaż oni są ze mną. Może, a raczej napewno robią to nieświadomie, ale jak idę do budy to nic mi się nie chce, wiadomo lekcje sprawdziany, rodzice, M*****...poprostu wszystko, ale jak przekroczę próg szkoły i zobaczę te wszystkie twarze, gotowe na wszystko:)to od razu robi mi się lepiej, zapominam o kłopotach i myślę, że większość z nich ma tak samo:)

Pozdrowienia dla całej Ia LO



Doszłam do wniosku, że w związku przynajmniej jedna osoba powinna być śmiała i przynajmniej w małym stopniu pewna siebie.Bo jeśli dwie osoby są nieśmiałe to samo rozpoczęcie takiego związku jest bardzo trudne. Myślę, że właśnie to jest moim...naszym największym problemem. Bo teraz jestem coraz bardziej pewna, że nie jestem mu obojętna. W sobotę byłam na dyskotece, no i to właśnie od niego wyszedł pomysł, żeby iść sobie siąść w jego autku:)chociaż nie powiedział tego wprost, bo mówił to tak przy wszystkich, to po jego spojrzeniu wyczułam, że to było skierowane szczególnie do mnie, i nie myliłam się, bo potem powiedział jeszcze kilak zdań które potwierdzają to i wiele innych spraw:)...Jesteśmy nieśmiali i to nam przeszkadza i to powoli niszczy to co między nami jest. ja już nie wytrzymuje tego psychicznie tego ciągłego napięcia i domyślania się...a ja tak nie chce...Czasami chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero wtedy jak będzie wszystko dobrze...albo wogóle się nie obudzić...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.12.2004 :: 16:27 :: bmn242.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Siema. Fajowy bloguś!!! Wpadnij tez do mnie i zostaw po sobie komcia >>> www.mycha.talk.pl Pozróffka narka
01.12.2004 :: 08:39 :: xt10.internetdsl.tpnet.pl

aniusiak

smutno mi że tak nienajlepiej Ci się układa... a najgorsza jest ta niepewność chyba samego siebie... coś o tym wiem...
30.11.2004 :: 19:48 :: adc143.neoplus.adsl.tpnet.pl

inkwizytorka

Dzięki, że czytasz mojego bloga i komentujesz. I dziekuję też za radę - być może to jest rozwiązanie. Na razie jestem chora, może do niej zadzwonię, ale nic nie jest pewne. Dzięki stokrotne :*
30.11.2004 :: 17:23 :: host125.net.pulawy.pl

areti

mozesz zwalic(ze tak nieladnie napisze;)) na niego troche tego ciezaru. Pozdrawiam!
30.11.2004 :: 17:22 :: host125.net.pulawy.pl

areti

CZlowiek od zawsze chce isc na latwizne, ale nie zawsze ta prosta sciezka znajduje sie w zasiegu wzroku. Niesmialosc... to co teraz napisze nie jest nowoscia i z pewnoscia nie jest proste do wykonania, ale... warto przejac inicjatywe. co masz takiego do stracenia? Jesli czujesz, ze nie jestes dla niego obojetna to chyba mozesz jedynie zyskac, a pozniej
30.11.2004 :: 00:00 :: host-62-141-237-238.gorzow.mm.pl

czochrun

dzieki ze czytasz co pisze i dziekuje ze rozumiesz milo wiedziec ze jest gdzies osoba ktorej nie znam a mimo to ciesze sie ze jest pozdrawiam serdecznie oby bylo wicej szczescia w twoim zyciu
p.s ja chodze do 1a:P
Talk.pl :: Wróć